Dnia 2016-04-25 o godz. 15:39 ~presto napisał(a):
> Dnia 2016-04-25 o godz. 15:28 ~kaziutek napisał(a):
> > w sumie mozna powiedziec -po mistrzowsku-, ubierac leszcza w taki sposob zeby chodzil pijany z radosci zakupow.
>
> Ostatnio jak pisałeś to samo to kupiłem po 16 i wywaliłem po 19, mi udało sie zarobić a tobie? Zakładam że zaliczyłeś tutaj niezłą wtopę i dlatego zawisłeś na haku forumowym, zgadłem?
> Kupił byś dziś po 16, wystawił po 17 i cieszył się z zysku :)))
kazuitek chciałem tylko się przypomnieć. Weź dextera może razem stworzycie kółko wzajemnej adoracji :)
Pisałem bierz zamiast jęczeć i wywal jak podbiją,
Rozumiem że po raz kolejny nie zauważysz posta i nie odpowiesz?
Trzeba było słuchać jak ci mądrzejszy pisał i po raz kolejny byś był zarobiony, ile wyście tutaj potracili hahhaha.