Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

Re: Już prawie 1,5 mln akcji po 0,06 w 52 zleceniach

Zgłoś do moderatora
Haha a niby kto ci zrobi ten odpał? :D
Katarczyk co trzyma kasę za obligi albo kasę za MSX i śmieje ci sie w twarz, gdy Zarząd kolejny raz przeklada termin wykupu?
A może sam Zarząd zrobi ten odpał pod scalenie akcji? :D

Czlowieku, przejrzyj na oczy. Ta "grupa kapitałowa" jedzie na samych pożyczkach od majtasów, nic więcej nie robią. Nie zwolali ZWZ w lutym, nie scalili akcji przez rok czasu a ty liczysz na 50gr? Niby pod co? POD CO?

NA więcej niż 9 gr leszcz się nie połasi, a nikt gruby tu nie wejdzie gdy w spółce kasa tylko wirtualna, przekladana na świetego nigdy.

Kiedy kara KNF za złamanie obowiazku informacyjnego o przesunieciu terminu wykupu obligów?
Wg regulaminu mieli na to 24h.
Odpowiedz to może uwierzę w ten twój odpał, ale o 50 gr zapomnij.
Nie zdążą do szóstego alertu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.