do ,,ja''
Skoro tak ciągle zrzędzisz i narzekasz na tą spółkę to po kiego masz jeszcze jej akcje?????????????
Sprzedaj i nie truj ludziom gitary!!!!!!!
Jeśli nie masz nic ,,normalnego'' do powiedzenia to po kiego się udzielasz i irytujesz innych tymi kretyńskimi wypowiedziami???