Wszyscy którzy są ciekawi ile akcji zostanie dodrukowanych - odpowiadam : tyle ile potrzeba. AMEN !!
Łosie, Jelenie i inne spadziowe nagony - zostało was tutaj kilku, cała zesrana w pampersa piaskownica już uciekła , a całą moc stanowią tutaj ludzie którzy wiedzą po co kupili 4Mass.
Czy coś jeszcze trzeba wam wyłożyć "po chłopsku" ???