Poczytaj to too manie i nie stękaj, bo ci nie wychodzi.
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 4MASS S.A. z siedzibą w Warszawie, postanawia zmienić Statut 4MASS S.A. w ten sposób, że:
1. §3 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym: „Siedzibą Spółki jest miasto Wołomin.”
2. §16 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym:
„Do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawniony jest każdy Członek Zarządu samodzielnie.”
3. §20 ust. 1 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym:
„1. Rada Nadzorcza składa się z sześciu członków.”
4. §25 ust. 5 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym:
„5. Uchwały Rady Nadzorczej zapadają zwykłą większością głosów.”
5. §32 ust. 2 Statutu otrzymuje nową treść w brzmieniu następującym:
„2. Walne Zgromadzenie może podejmować uchwały pod warunkiem udziału w nim akcjonariuszy reprezentujących co najmniej 10% (dziesięć procent) kapitału zakładowego.”
Zapowiada się zmniejszenie Free Float. Dlatego jesteście dojone baranki z papieru od jakiegoś czasu.
https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2021-11/4MASS-S.A.-NWZ-grudzien-2021-projekty-uchwal_202111101117574760.pdf