Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jutro TECHMEX jedni przeklną a inni docenią

Zgłoś do moderatora
Ten cały Raner musi być stroną w tych powiązaniach między bankiem PBS a Techmexem. Przecież ta firma jest akcjonariuszem Techmexu. W takim razie wynika z tego, że akcje techmexu będące w posiadaniu Ranera stanowiły zabezpieczenie (zastaw rejestrowy) zobowiązań techmexu. Jaki zatem miała firma Raner inters w tym, aby poręczać kredyt techmexu. Najwidoczniej to msą jakieś stare powiązania/rozliczenia obu spółek. Zobaczymy co będzie jutro i czy sąd w końcu wyda jakąkolwiek decyzję. Mam na dzieje że sędzia na posiedzeniu coś urodzi bo mam serdecznie dośc tej niekonczącej się sprawy techmexu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TECHMEX 20,00% 0,06 2011-03-11 15:19:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.