dzis lekka poprawa ale juz zbyt wielu chetnych sypnac po 12 gr to pewnie ci co brali po 11 gr - spólka typowo spekulacyjna na granie DT nic poza tym nikt tu ozdrowych zmysłach nie zainwestuje wiekszych pieniadzy dopuki król bedzie miałczym sypac -analogia do centorzapa