Człowieku jak na 10mln umowa i załóżmy że 2 mln zysku zostanie to kapitalizacja 20-30 mln. To max jest 1 zl za akcję. I nie chwal się że wiesz wiecej bo to chyba źle świadczy o spółce. A może być tak że klamiesz a jak widać to na wątku ktoś kupił i ma nadzieję że masz rację. Kabaret