_halsky obrazac to ty potrafisz i tyle, bo nic wiecej. Mam dla ciebie propozycje, sprobuj ponaganiac troche na podstawie faktow, zamiast innych obrazac. Nikt spolki nie oczernia, przedstawia po prostu jedynie liczby i przypomne, zeby nie bylo ze puste slowa:
1. Nie ma zadnych zapowiedzi analitykow.
2. Zamiast zapowiadanych 15mln zl jest 2mln calej grupy, przy czym samej Indaty ledwie 900 tys. zlotych.
3. Skup akcji - jak ustalono na WZA - ma trwac do 2021 roku, wiec nikt we wrzesniu na hura sie nie rzuci.
4. Sam raport slaby jak sposoby naganiaczy tutejszych, ktorzy wymyslaja wzrosty nie popierajac ich zadnymi argumentami.
5. Wieksze zadluzenie, spadek marzy, ujemny cash flow.
6. Nie ma zadnej oficjalnej informacji odnosnie przejecia jakiejkolwiek firmy, nie dajcie sie nabrac.
7. Oprocz ostatnich 100k z Indata connect od dluzszego juz czasu nie ma zadnych komunikatow ze spolki, jakoby podpisywali nowe umowy, skad wiec ma wpasc kasa? Przeciez nie z nieba.