Sam widzisz Danio, że tu sami gimnazjaliści i lekomani typu prawdziwy prezes. To wtoperzy, którzy teraz "mszczą sie" w ich mniemaniu na Indacie. Na dodatek kłamią i oczerniają spółkę, więc czas powiadomić, kogo trzeba.
Dzisiaj powrót do normalności, czyli do wzrostów. Zakończymy około 90 groszy.