Jedyny cwaniaczek próbujący robić wały to jesteś ty. Korekta musiała kiedyś nastąpić, ale to nie zmienia faktu, że spółka jest dalej niedowartościowana i powinna być wyceniana min. 3 razy tyle. Dalej trend wzrostowy, więc niedługo widzimy się na nowych szczytach. Zamiast pisać farmazony, to albo kupujesz, albo nie zaśmiecaj forum.