Gruby, jakby miało spadać to dzisiaj by już mocno poleciało po wczorajszym komunikacie , a wygląda tylko na lekką korektę . Wczoraj sam byłem trochę w niepewności, ale po dzisiejszej sesji jestem spokojny. Gruby dobieraj akcje i nie p****ol więcej takich głupot