Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -5,29%

Re: Jutro czat na strefie !

Zgłoś do moderatora
już raz z giełdy zdjęli i znowu na szczycie ipo zrobili
i tak w kółko robia i golą ludzi

zdejmą z giełdy za 0,50 , pare lat zyski porobia i za pare lat debiut na giełdzie trzeci raz wywala po 10pln i tak w kółko - złoty gral zarabiania na giełdzie
 
integer to samo ,krzyczeli że bankrut i albo sprzedadza ludzie ,albo bankrut
teraz rozkwit paczkomatów, firma poteznie rosni i za 3-5 lat znowu na gpw ale cena 300 albo 500

i kto zarobi - ludzie ? ludzie maja odkupic drogo i sprzedać tanio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LIBET 0,89% 0,68 2019-07-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.