Jakumiś patafian się podemnie podszywa. Teb sam, który poszywa się pod ~Slawka.Nic dziś ani nawet w zeszłym tygodniu nie kupowałem. Stoję z boku i z zainteresowaniem obserwuję dalszy rozwój sytuacji. Próbując przy tym zachować jak najwięcej obiektywuzmu. Czego i wam życzę.