Bo to opłacona mafia bankierowa. Oni tu zawsze będą pieprzyć w samych superlatywach ale widocznie lubią jak ktoś ich goli z kasy. Dawcy kapitału tez musza być. Wg badań 90% inwestorów indywidualnych traci. Wiec ci co jeszcze kołeczka kręcą to zarobią reszta bajki pisze iwiecznie uśrednia mówiąc ze dokupuje bo promocja ale chłop nie ogarnia ze tu promocje coraz lepsze będą