Pan Zyga ma racje. Ale dopiski ekipa niewy...,, nie dokończę bo usunie moderator. Doputy będzie walenie leszczyny. Jak ktoś mówi ze kupili po 1 zeta i to jest dno to jest w błędzie dlatego ze i tak odkupią od wystraszonych co kupowali po 3. 2,5. 1.5 zeta. Zwala do 30 groszy a potem kilkaset procent zysku dla ekipy.