widzę że tu sami krzykacze , dotarłem do ich raportu z 2013 mieli 300tyś hakiem zysku netto. natomiast po 3 kwartałach 2014 mają zaledwie 31tyś. moim zdanie 50-60gr to jest więcej niż pewne na tej spółce , ba jeszcze czeka 1,9milion akcji które też będą dopuszczone do obroty , uwaga cena objęcia tych akcji w subskrypcji prywatnej to 0,10gr.
obecne PDA notowane były obejmowane po 1zł, tak więc towar ożenili ,ze średnim zyskiem 100% , a została jak zwykle drobnica i teraz skomle na forum .