Ilość postów, ich jakość, wysyp troli wszedłem pod koniec za 2 k niech stracę i polowe ale muszę zobaczyć o co tu kaman…. I ten buttony na zamknięciu zbieranie SL? Przejrzałem doki z ich strony i wyglada bilans i cała rada nie tak źle… dawno nie widziałem takiej akcji realnie mogą i na 50 zjechać ale przecież nie po to weszli aby zginąć w tydzień, coś to wszytko dziwne