Forum Forex +Dodaj wątek
tak jeszcze w nocy kupilem na 0.4 lota na gore:P na 3.77 wiem ze pisales ze to ryzyko ale nie puszczali tego dolca nawet w nocy i na 3.8060 zgasilem prawie wszystko jeszcze mam 0.2 lota na a noz zrobia 3.83-250