Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: 2,45%

Re: Jestem rozczarowany

Zgłoś do moderatora
To jest tak toporne... Normalnie poczułem się jak by mi ktoś dał w ryj grając w tą grę (demo) i doszedłem do wniosku że ci ludzie nie mają kompetencji do tworzenia dobrych gier . Moim zdaniem o wiele lepiej by było gdyby dopracowali np tank batle gra z dużym potencjałem, ale jak widać chłopaki z tbull złapali kilka srok za ogon i niepotrafią ani jednej gry w pelni ukończyć,poziom jaki oni teraz prezentują to jest jakieś zacofanie. Dałem się nabrać ale przynajmniej nie straciłem.
  • Jestem rozczarowany Autor: ~Janusz
  • Re: Jestem rozczarowany Autor: ~Gandalf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 4,15% 25,10 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.