Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jest to jakiś prawnik

Zgłoś do moderatora
Potrzebny jest nowy Wałęsa. No i znalazł się.

Proszę bardzo: czy jest na forum jakiś prawnik, który napisze za tego Pana wzór zawiadomienia? Następnie czy jest ktoś, kto z tego zawiadomienia skorzysta i będzie chodził do prokuratury zgodnie z instrukcjami tego Pana?


Taki akcjonariusz to prawdziwy skarb. Gdyby wszyscy byli tacy, to Fasing już dawno zwoziłby z Filipin robotników autokarem. Biały Wałęsa na białym koniu w białych szelkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING 1,60% 12,70 2025-10-08 16:05:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.