Dnia 2020-10-01 o godz. 09:59 ~baca13 napisał(a):
> Olo najlepsze w tym wszystkim, że to prawda. I taka sama odkąd to istnieje.
> Ta spółka prezentuje mentalny umysł 15 latka.
> Nie wiem co robi prezes Jacek ale gdybym mieszkał w tej samej dzielnicy to unikałbym go nawet na ulicy.
> A jak po sąsiedzku to odgrodził sie parkanem.
>
> Mamy paradoks. Materiał jest potrzebny na rynku, a frajernia nie potrafi robi z tego heisu!
Skoro jesteś taki dobry,to zaoferuj im swoje usługi i naucz ich biznesu,lub sprzedaj jeśli coś masz i po sprawie,wydaje mi się że masz interes by tu być,skoro piszesz takie rzeczy to chcesz taniej kupić,w tym jest metoda by pisać negatywnie,być może mniejinteligentni uwierzą i sprzedadzą.