Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 109,65%

Re: JEST RAPORT!

Zgłoś do moderatora
Ja natomiast Znam angielski i muszę powiedzieć że z przyjemnością odsłuchałem pełnego zapisu z komentarza zarządu do do wyników, link też jest na forum. Prezesi największych banków w naszych rodzimych powinni się uczyć jak prowadzi się rzetelne dobrze przygotowane i merytoryczne omówienia w, yników haro.. możemy najważniejszym podsumowaniu Standing finansowy jest ponadprzeciętny dobry moją relację aktywów do pożyczek powyżej 50% nie widzę najmniejszych problemów z rolowaniem Czy w inny sposób refinansowaniem obligacji kwiecień 2021 Po pierwsze na chwilę obecną mają wolnych środków do dyspozycji 400 milionów funtów co przewyższa kwotę przebywającego zadłużenia a ponadto mogą płynnie regulować dopływem strumienia świeżego pieniądza poprzez mniejsze pożyczanie kropka Po przejściowym załamaniu gdzie Faktycznie było zero akcji po wprowadzeniu ograniczeń z racji kominów w Polsce na chwilę obecną moją aktywność częściowo przeniesioną online a częściowo w dalszym ciągu tradycyjnie od domu do domu i to jest nie do uwierzenia ale podają że w lipcu Powrócili do około 96% tejże aktywności więc to też powinno rzutować na przyszłe wyniki kropka Co do samej straty 46 milionów funtów czego 36000000 jest do odwrotu w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Prezes mówi że Szczególnie dobrze rokować będą inwestycje poczynione w ostatnich latach w Skandynawii i Baltice, powrót do zyskowności 2021 co do dywidendy to powiedział że jak tylko będzie możliwe ale bez wskazania daty uważa się że będzie to druga połowa przyszłego roku. Co do refinansowania to racji na ten pierwszy raz wasze drugi kwartał będący pod wpływem koviru niektóre z covenant mogą być czasowo przekroczone i związku z tym powołano zespół który ma negocjować warunki z co niektórymi wierzycielami ale ogólnie spłacalność z racji posiadanych wolnych środków finansowych nie jest zagrożona. Niech Przykładem będzie że wykupili na rynku obligacji między innymi te najbliższy obligacje które będą do spłacenia w 2021 w kwietniu w cenie 0,87 nominału., W podsumowaniu podkreślił że Powrót na ścieżkę wzrostu 2021 ale nie może z powodów prawnych podać prognoz natomiast bazując na informacjach które przekazał łatwo sobie oszacować Czyli krótko mówiąc o ile nie będzie jakiegoś armagedonu No to to będzie bardzo grubo w przyszłym roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.