Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,57 zł , zmiana od tamtej pory: 76,47%

Re: JEST RAPORT!

Zgłoś do moderatora
Dokładnie. Ludzie się napalaja na dywidendy, w momencie gdy spółka notuje straty. Przecież to nielogiczne.

Ważniejsze od dywidendy są pozytywne wzmianki ze strony 13 oraz fakt, iż wyniki ostatecznie są lepsze niż oczekiwano (przynajmniej ja). Na new markets jest nawet lepszy wynik niż w H1 2019. Wiadomo, ze ogolnie jest strata, ale bez tragedii. Na pewno nie uzasadnia takiej przeceny na tym walorze. Firma ma pomysł na przyszłość. Ograniczyła koszty. Radzę przeczytać cały raport, a nie tylko info o zysk netto i dywidendzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.