To juz historia. Tu już nie będzie żadnej dywidendy albo będzie symboliczna. Torpol wygrywa wszystkie przetargi po najniższej cenie. Polecą na marży 2% jak np. Onde żeby na pensje wystarczyło... Kasę którą mają muszą przeznaczyć na rozbudowę firmy, sprzęt, nowych prscowników..... źeby się wyrobić - tyle będą mieli roboty. Sytuacja jest trudna gospodarczo, wojna.... nikt normalny w firmie w takiej sytuacji nie wyprowadzi pieniędzy (72%) z firmy. Fundy już to wiedziały w zeszłym roku. Pozdrawiam