Dnia 2022-07-04 o godz. 15:35 ~Trinity napisał(a):
> Dnia 2022-07-04 o godz. 15:22 ~Widmo napisał(a):
> > Dnia 2022-07-04 o godz. 14:54 ~Trinity napisał(a):
> > > Czegoś tu nie rozumiem. 3 złote dywidendy a kurs na poziomie 19 zł? Przecież tu powinno być pomiędzy 30 a 60 zł za akcję. Czy ktoś potrafi to wyjaśnić?
> >
> > Skoro nie rozumiesz , to chociaż zrozum że to GPW
>
> No i w związku z tym, że to GPW, to co? Pakować pod sam korek czy wywalać wszystko?
W związku z tym gdy dzieją się takie cuda których nie można wyjaśnić, to ja zarabiam już tu trzeci rok.
A to dopiero początek. Nie potrafię Ci tego lepiej wyjaśnić- przepraszam.