Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: 180,61%

Re: Jest nowy raport

Zgłoś do moderatora
Raporty tej spółki są niejasne, niekonkretne i dziwne, załączniki niektóre PDF nie chcą sie pobierać-pojawia sie error strony. W przeciwieństwie do innych spółek, nie chcą jasno podawać konkretnie w komunikatach ile zarobili i czy wogóle, mydląc jakby oczy kursem złotówki wobec innej waluty oraz innymi bzdetami co ma marginalne znaczenie w ogólnym bilansie zysków a strat. Dlaczego inne firmy publikują jasno i wyraźnie w tabeli wyniki z od odniesieniem obok r/r poprzedniego a tu nie? Kadrówki nie zatrudniają z kalkulatorem?
  • Jest nowy raport Autor: ~Jarek
  • Re: Jest nowy raport Autor: ~Szalonydentysta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,00% 5,50 2021-07-29 16:28:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.