Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%

Re: Jest nowy raport

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-08-22 o godz. 11:46 ~krzyś napisał(a):
> Piwa które zdobyły nagrody zostały wprowadzone zanim przyszedł Pan Chęcielewski,Ipa 2015 koniec roku a Porter 2016 jesien.Do konkursu zostały zgłoszone na wiosnę 2017 jak jeszcze Pan Chęcielewski robił dobrą robotę dla Carlsberga i pewnie nie wiedział ,że taki Browar jak Czarnków istnieje.
> A jakie inne nowości się przyjeły to nie bardzo wiem.
Tak porter pojawil sie w ofercie zanim checielewski zostal prezesem. Ile razy zostal wyslany na jakikolwiek konkurs aby pokazac jakie to piwo? Powiem Ci zero razy.

Za checielewskiego pojawila sie seria z piwowarami z zewnatrz (saison z dorota chrapek, NEIPa z michalem kopikiem). Za checielewskiego pojawil sie calkiem udany witbier i bardzo udana APA.

Rozkrecala sie wspolpraca z browarem golem i ich piwowarem..... i wszystko zdechlo w trakcie rozkrecajacego sie sezonu. Nie dprowadzajac proby nawet do finalu czyli konca sezonu zima. Checielewski byl prezesem przez zime i wiosne de facto i zrobil w browarze wiecej niz dzialo sie tam od czasu budowy zaklady w kamionce.

Próbował. Juz nie probuje a mi to ryba, bo sprzedalem papiery.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CZARNKOW -13,67% 0,12 2026-02-13 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.