Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,67 zł , zmiana od tamtej pory: 1,49%

Re: Jest nowy komunikat

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-08-02 o godz. 21:40 ~Ja napisał(a):
> Najnowszy raport już dostępny https://www.igpw.pl/komunikaty/raport/wierzyciel/754776 prośba o ocenę.

0,25 pln gotówki na każdą akcję plus 1,3 pln na akcję pożyczonych pieniędzy...... czyli potencjał wzrostu aby akcja była warta tylko tyle ile przypada na nią gotówki w Spółce ( Spółka posiada praktycznie zero - 180 tys, zobowiązań) grubo ponad 100%. Nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważył,,,
  • Jest nowy komunikat Autor: ~Ja
  • Re: Jest nowy komunikat Autor: ~Rynek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIERZYCL 18,26% 0,68 2019-11-04 09:19:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.