Zrobili alfę void tak, że beta konkurencji została w tyle. Zaraz mają odpalić metę unsolved, która w starej wersji nadal daje firmie spokojny byt. Ale forumowi doradcy już się pojawiają i mówią co robić. CV wysyłajcie do nich zatem. Może was zatrudnią za grube tysiące jak tyle pomysłów macie