Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: 56,80%

Re: Jest komunikat

Zgłoś do moderatora
"Szanowni Akcjonariusze i Inwestorzy, Niemal w każdym raporcie piszę, że opisywany okres był przede wszystkim okresem natężonej pracy. Cieszy nas fakt, że znajduje to odzwierciedlenie w wynikach działalności a martwi, że nie ma żadnego wpływu na cenę akcji. Porównując 2017 do roku 2016 po raz kolejny widzimy wzrost obrotów przekraczający 21% zarówno w ujęciu 2Q2017 do 2Q2016, jak i w ujęciu półrocznym. Jak pokazują wyniki rok 2017 jest kolejnym rokiem rozwoju Spółki. "

p.s. z dzisiejszego raportu kwartalnego :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BALTICON -6,67% 19,60 2025-10-31 10:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.