Odnoszę takie wrażenie jak by na siłę ktoś trzymał kurs na tym poziomie. Najpierw nie spieszyli się ze sprostowaniem infa o dofinansowaniu a teraz ponowna zmiana terminu publikacji raportu. Zupełnie jak by czekano na kasę, żeby kupić akcje na tym poziomie. Trzęsienie dno morskiego na akcjach już było, czyżby miały być teraz fale tsunami.