Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 33,33%

Re: Jest info działka wygrana

Zgłoś do moderatora
A to nie wiesz na czym polega niski FF?
To chyba od niedawna na grajdole...
Aktualnie mamy 1,17% całego wolumenu akcji, a gdy tych akcji w obrocie (takich, którymi obracają inwestorzy) jest relatywnie mało, można mocniej podbijać kurs, bez obawy na większe sypanie czy blokady wzrostów z tego tytułu, bo akcji jak na lekarstwo.
PS. Niski FF sprzyja spekulacji, ale to ma miejsce zazwyczaj w krótkim terminie (czytaj: duże wahania kursowe).

A tutaj trochę wyjaśnienia:

https://stockbroker.pl/free-float/

https://x.com/ksochanek/status/1691721910910874066?lang=ar-x-fm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOKATYBUD 0,00% 1,26 2025-10-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.