hej jaro,
cóż to za info? i na bazie tego kurs ma ruszyć ostro w górę? hmmmmmmmmmm coś mi się wydaje, że będzie jeszcze gorzej, tylko pytanie, czy będziesz dalej uśredniał bo teraz to na pewno masz plecy?
a szkoda bo część zysków mógłbyś przerzucić na trionka, a tak to pozostaje czekać i czekać:)
pozdrawiam