Dnia 2016-05-17 o godz. 16:06 ~hans napisał(a):
> Na co wy czekacie, jest okazja, 700K czeka a wy nie sprzedajcie?
>
> Chcecie zmarnować taką okazję, poważnie?
>
> A jeszcze niedawno tak było z 15 gr
>
> Ja bym się nie wahała ani sekundy, serio.
wahałA pani Hans ?
Co za prymitywna nagonka :))