Ja dzisiaj sprzedałem za 82 ze stratą 5% bo uważam że będzie jeszcze przynajmniej jedno zbicie kursu w okolice 70zl po wynikach rocznych i liczę że wtedy odkupię i będę już trzymał na long. Trochę ryzykowne ale zobaczymy. W chwili obecnej jednak bardziej obstawiam opcje w dół niż odbicie w górę