ta jasne, równie dobrze możesz pisać ze będzie 20 po shorty nie odpuściły. Spółka jest wyjątkowo już tania, a kolejny koncept lekko zszokował był inwestorów. Ale na koniec to ma sens, iść w stronę ciuchowego off-price tak jak to chodzi w USA. Inwestorzy mogę kręcić nosem ale to Miłek najlepiej czuje gdzie ma biznes i to on najbardziej zainteresowany jest jak najwyższą EBIDTA, bo on w odróżnieniu od inwestorów ma tu całą kase i to jeszcze na jakimś lewarze