Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Jeśli strajk to przed ambasadą USA

Zgłoś do moderatora
Zakazane Historie XX wieku Rząd USA zainstalował Bolszewików w 1917 roku w Carskiej Rosji
Chodziło o przejęcie kontroli nad tym ogromnym państwem jak Cesarstwo Rosyjskie przez rząd USA
wspierany przez najbogatsze Żydostwa tego świata oraz bankierów z Wall Street. Władimir ilicz Lenin będący Żydem, był tylko marionetką amerykańską na stanowisku nowego przywódcy Rosji już jako Bolszewicka Rosja. A więc późniejszy wyrok śmierci na Cara Rosji i Wszechrusi Mikołaja II i jego Rodzinę - wydał jednak Amerykański Prezydent Woodrow Wilson będący w zmowie ze światowym Żydowstwem kierowanym przez Rockefellera, gdzie po wykonaniu tego wyroku śmierci na carskiej rodzinie, to dopiero dekret w tej sprawie podpisał ilicz Lenin. W około 100 lat później USA zamontowały sobie swą huntę, która rządzi Ukrainą , a jej żydowski Prezydent Wolodymyr Zełenski jest takim współczesnym Iliczem Leninem. Życie ludzkie się nie liczy teraz, i nie liczyło się przedtem, bo liczą się ogromne zyski bardzo bogatych i ich władza z której mogą korzystać jak jankesko - masońsko - Żydowskie państwo USA uzurpująjce sobie zwierzchnictwo nad całym światem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.