To teraz mi to mówicie.
Ja kupiłem dwa dni temu i dzisiaj.
Całe szczęście trochę kasy zostawiłem na jutro.
Jasny ciasny mogłem zyskać 10 groszy.
Z drugiej strony, to że kupiłem świadczy, że akcje mam i za rok.....5-8 razy tyle będzie kasy.
Gdybym pokusił się zarobić 0,10 zł i nie zdążyłbym kupić, to ciekawe miałbym coś czy nic?
Kiedyś przytaczałem wypowiedź Buffeta, któremu przez 50 lat nie udało się kupić po minimum i sprzedać po maksimum.
Jest jednak bogaty.