Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -19,69%

Re: Jedziemy poniżej 5zł

Zgłoś do moderatora
No niestety. Trzeba czekać na inne gry.. tym razem mniej ambitne czyli takie, które się dobrze sprzedają. W tym roku już tu się nic wielkiego nie wydarzy. Paru troli popiszę że firma upadnie w tym roku i tak rok zakończymy. Firma się odbije dopiero w 2022 na prostych tytułach w stylu Medieval Machine Builder lub Highway Builder. Po porażce Nemezisa pewnie zrezygnują z "Czyśca", który by skończył tak samo. PlayWay jak widać też ich olał bo nie zrobił praktycznie żadnej reklamy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES -1,87% 3,94 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.