Dnia 2013-03-26 o godz. 14:31 ~spekulant 1973 napisał(a):
> boss no co ty kupiłeś dziwne a tak pisałeś że to bankrut
DLA WAS MOŻE BYĆ SUPER SPÓŁKA. NIE PISZ ,ŻE TO BANKRUT:)))
PAMIĘTAJ LESZCZU ,ŻE TO MOJE ZDANIE .
NIE ZGŁASZAJ TEGO DO CIA LUB KGB:))))