Dnia 2013-03-26 o godz. 14:11 ~Tomek napisał(a):
> sa jeszcze skoczkowie...mimo ze sezon na skoki juz sie
> skonczyl ahahahahahahahahah:) ech barany...czekam na
> poziomy 1.xx zł.......juz niedlugo.
NIE NAZYWAJ INNYCH BARANAMI BO CI SPRAWĘ WYTOCZĄ:)))))))
(MODA TERAZ TAKA)