jakby człowiek na 100% wiedział, że będą specjalnie obniżać kurs przed podaniem wyników, to dokupiłby dzisiaj, albo jutro, sam kupowałem ostatnio po 0,43, 0,46 więc trochę mi smutno, że przepłaciłem, ale to giełdowa loteria
trzeba spokojnie dotrwać do piątku-poniedziałku,