mrzonki i wizje swoją drogą, z drugiej jednak strony spółka wypracowuje "prawdziwe" zyski, generuje cash, z którego co roku wypłaca niemrzonkowe dywidendy, oby tak dalej, a prędzej czy później będzie notowana nie na stopie dywidendy 10% a 5-6%, co, przy wydaje się pewnej wielkości dywidendy powyżej 30 gr, oznacza wycenę na poziomie 6 PLN.