Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,11 zł , zmiana od tamtej pory: -15,13%

Re: jakos nie widac paniki

Zgłoś do moderatora
1) jeśli mierzysz kanał od początku wzrostu to jesteśmy na dolnej jego bandzie, jeszcze nie został wybity
2) kurs po cenach zamknięcia spadł o 18%
3) rsi ostatnio na tym poziomie było rok temu
4) shorty zniknęły z knf
5) fakt źe ktoś mocno ciśnie i wolumen na spadkach spory.
6) ten tydzień pokaże co dalej, czy to tylko zmyłka czy lecimy poziom niżej, dla LT to bez znaczenia, wyniki co kwartał będą coraz lepsze, dla daytraderów ból głowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT -2,53% 12,50 2026-02-20 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.