Dnia 2021-04-04 o godz. 14:28 ~Spejson napisał(a):
> Optymista. Ja obstawiam zjazd do 4 zł (jak widłowy tyle puści)
Trolli , przedruk .
ID[188.146.228.*]
~Nb[188.146.233.*]
~Grzegorz[188.146.42.*]
~Jack[188.146.42.*]
~Jorg[188.146.42.*]
~Jorg[188.146.42.*]
~Karl[188.146.42.*]
~Lorgliwice[188.146.42.*]
~obert[188.146.42.*]
~Valter[188.146.42.*]