Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,30 zł , zmiana od tamtej pory: 47,09%

Re: jakie na prawde byly wyniki?

Zgłoś do moderatora
spolka dziala w USD. Przychody i koszty ma w USD. ale sprawozdania finansowe ma w PLN. jezli przeliczy wszystko na PLN to rowniez musi przeliczyc na PLN wartosc samolotow. Z powodu spadku kursu wartosc samolotow tez spadla i musza to pokazac w wyniku finansowym. Tak wiec w skrocie zarobili 2 mln ale wartosc samolotow w PLN spadla wiec wykazali strate -77 mln. to nie jest wydatek ale tylko ksiegowy zabieg. na koniec roku bedzie korekta tej kwoty. wiec jak w 4 kwartale zarobia 20 mln operacyjnie to w wyniku netto pokaza kilkadziesiat mln wiecej. tak w duzym uproszczeniu i skrocie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -3,24% 32,80 2021-10-27 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.