Masz racje, moze jakas wizyta andrzeja dla poprawy nastroi inwestorow?
Bo nie dziwne ze akcjonariusze moga czuc sie oszukani i zmanipulowani przez wypowiedzi prezesa w sprawie flagowych produktow firmy... na przyklad prezentacje modelu samochodu z szyba QG, albo efektywnosc szyb ktore mialy wytwarzac takie ilosci pradu aby zasilic sredniej wielkosci gospodarstwo domowe, a aktualnie prezes wydaje sie ze ukrywa wyniki z niezaleznego instytutu? wymieniac dalej?
Czy uwazasz ze pisze klamstwa tak jak prezes?