Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -26,15%

Re: Jaki raport?

Zgłoś do moderatora
Biorąc pod uwagę obecny trend wzrostowowy to te akcje powinny być warte około 20 maks 30 groszy z lekkimi porywami. Tylko jak nie umorzą tej serii F to ta spółka przy takiej ilości dopuszczonych akcji będzie warta mniej niż 1 grosz? W ogóle to jakieś szaleństwo wycenili spółkę Dazumi na 40 baniek bo coś tam w wynikach było i jeszcze dotacja itd. Potem ta prointegra o której nie wiadomo było nic jakie ma obroty itd ale chyba dobre bo patrzyłem na raport zewnętrzny a teraz to jakieś planet B2B ze
Znikomymi obrotami, zyskiem na maks 30mln akcji przy tej cenie. W takim tempie to ilość akcji plus ta seria F dla spółki z 1 osoba zatrudniona? Gdzie tu gpw, knf i inni nadzorcy przecież to ewidentny walek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETB2B 3,40% 0,08 2026-02-11 13:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.