Moim zdaniem ktoś wiedział o poufnym info z 26 maja i kupował, teraz wchodzi realizacja zysków, która zaraz powinna się skończyć, chyba, że przestraszona ulica będzie wywalać ze stratą. Ja czekam, spółka ma bardzo dobre predyspozycje i powoli lecz konsekwentnie odbudowuje swoją pozycję.